Disable Preloader

جزئیات خبر

دستگاه بسته بندی کشمش

دستگاه بسته بندی کشمش

دستگاه بسته بندی کشمش

کشمش، میوه خشک مغذی است و مانند دیگر خشکبارها در تمام سال یافت می شود. یک غذای پر انرژی، کم چرب و کم سدیم می باشد.در اکثر نقاط ایران یافت میشود. کشمش که محصول فرآوری شده از انگور میباشد،سهم زیادی از تولیدات خشکبار ایران را دربرمیگیرد و بعنوان یک محصول صادراتی پر فروش میتوان از آن یاد برد.

دستگاه بسته بندی کشمش

شرکت صنعت کاران متحد طراح، سازنده و صادرکننده ماشین آلات صنایع غذایی خط کامل فرآوری و بسته بندی انواع خشکباراز جمله کشمش -فندوق- پسته و ….. را با بهترین کیفیت تولید مینماید . برای بسته بندی این محصول دو مدل دستگاه بسته بندی وجود دارد :دستگاه بسته بندی کشمش در اوزان زیر یک کیلوگرم و دستگاههای بسته بندی در اوزان بالاتر از یک کیلو گرم که هر کدام از این دستگاهها بنا به ظرفیت تولید و سرعت بسته بندی در دقیقه به مدلهای مختلفی تقسیم میشوند.

دستگاههای بسته بندی توزین دار شامل( دستگاههای بسته بندی تک توزین- دو توزین– چهار توزین ده توزین– چهارده توزین ) برای بسته بندی انواع  مواد گرانولی حبوبات -خشکبار(کشمش -فندوق –پسته و…)- قند –شکر- نمک- چای- برنج- غلات – چیپس و پفک و پاپ کرن به صورت تمام اتوماتیک از 20 گرم تا یک کیلو گرم استفاده میشود . با این دستگاه میتوان بسته های (100-200-300-400-700-900و1000 گرمی ) تولید کرد.

برای بسته بندی در اوزان بالاتر از یک کیلو از دستگاههای کیسه یا کارتن پرکن استفاده میشود با استفاده از این دستگاه میتوان بسته بندیهایی در اوزان (2-5-10-15-20-30-50) کیلو گرم تولید کرد. برای پرکردن کیسه های خشکبار (کشمش-فندوق-پسته وبرنج و حبوبات و …. در این اوزان مناسب میباشد.

کلیه دستگاههای بسته بندی مجهز به سیستم PLC-تاچ اسکرین لمسی و منوی چهارزبانه میباشند. کلیه دستگاهها شامل 18ماه گارانتی و 20 سال خدمات پس از فروش میباشند

این خبر تولید شده در وب سایت رسمی صنعت کاران متحد می باشد

 

sanatkarancompany@gmail.com

اشتراک گذاری:
نظرات
 • صنعت کاران:
  1397/1/6

  به لینک محصولات در منو مراجعه شود

  پاسخ
  فراموج:
  1397/1/6

  آیا کیفیت محصولات را تضمین میکنید؟

  پاسخ
  صنعت کاران:
  1397/1/6

  بله

  پاسخ
ارسال نظر