Disable Preloader

جزئیات خبر

دستگاه بسته بندی تک نفره نمک

دستگاه بسته بندی تک نفره نمک

نمک بعنوان طعم دهنده و چاشنی و عضو لاینفک سفره غذایی ایرانیان یکی از مواد غذایی پرمصرف می باشد. از این رو به شکلهای گوناگون در بازار عرضه می شود. بسته بندی تک نفره نمک نوع کوچکی از بسته بندی نمک می باشد که مناسب برای فست فودها، رستورانها،غذاخوریها و…. است و از دستگاه بسته بندی تک نفره نمک برای بسته بندی نمک های تک نفره موجود در رستوران ها و وسایل نقلیه مسافرتی و … استفاده می شود.

دستگاه بسته بندی تک نفره نمک یا در اصطلاح بسته بندی ساشه نمک برای بسته بندی انواع مواد غذایی در بسته بندیهای کوچک مورد استفاده قرار میگیرد.

این دستگاه ساخت شرکت صنعت کاران متحد طراح ،سازنده و صادرکننده انواع ماشین آلات صنایع غذایی و بسته بندی میباشد. سیستم PLC،تاچ اسکرین لمسی با کاربری آسان برای اپراتور ،منوی چهار زبانه و تمام اتوماتیک  از ویژگیهای این دستگاه میباشد. نوع بسته بندی که این دستگاه قادر به انجام آن است : بسته بندی سه طرف دوخت – چهار طرف دوخت – مدادی است و میتوان ویژگی ایزی اوپن یا راحت باز شو  را هم به این سیستم اضافه کرد.

برای درج مشخصات روی بسته بندی مورد نظر از دستگاه تاریخ زن حرارتی برروی دستگاه استفاده میشود.

ارتفاع پایین دستگاه موجب شده است تا در اکثر مکانها (فروشگاهها- کارگاهها- حتی منازل )بتوان از آن استفاده کرد.سرعت تولید دستگاه بین 30الی 40 بسته در دقیقه متغیر میباشد.

با خرید این دستگاه میتوانید از 18ماه گارانتی و20 سال خدمات پس از فروش و همچنین نصب و راه اندازی و آموزش بهره مند شوید

نمونه دستگاه بسته بندی تک نفره نمک

دستگاه بسته بندی تک نفره نمک

این خبر تولید شده در وب سایت رسمی صنعت کاران متحد می باشد

 

sanatkarancompany@gmail.com

اشتراک گذاری:
نظرات
 • صنعت کاران:
  1397/1/6

  به لینک محصولات در منو مراجعه شود

  پاسخ
  فراموج:
  1397/1/6

  آیا کیفیت محصولات را تضمین میکنید؟

  پاسخ
  صنعت کاران:
  1397/1/6

  بله

  پاسخ
ارسال نظر