سواات متداول

1-شرکت صنعت کاران متحد در چه زمینه ای فعالیت میکند ؟ 2-منظور از دستگاه بسته بندی دو توزین یا چهار توزین چیست؟ 3-تفاوت دستگاه بسته بندی دو توزین و چهار توزین در چیست ؟ 4-با دستگاه بسته بندی توزین دار چه محصولاتی را میتوان بسته بندی کرد ؟ 5-دستگاه بسته بندی پودری چه موادی را بسته بندی میکند ؟ 6-آیا دستگاه های بسته بندی تمام اتوماتیک هستند؟ 7-برای کار کردن با دستگاههای بسته بندی به چه مواردی نیاز داریم ؟ 8-چگونه آموزش کار کردن با این دستگاهها رو دریافت کنیم ؟ 9-آیا برای کارکردن با این دستگاهها به تخصص خاصی نیاز است ؟ 10-گارانتی و خدمات پس از فروش محصولات به چه نحو است ؟ 11 -آیا دستگاهها تماما ساخت داخل کشور هستند ؟ 12-آیا به مقوله بسته بندی میتوان بعنوان یک شغل پر درآمد حساب کرد ؟ 13-آیا شما دستگاههایی دارید که در محیط های کوچک و غیر صنعتی کاربرد داشته باشد ؟ 14-آیا میتوان نمونه دستگاهای تولید شرکت را از نزدیک دید؟ 15-برای گرفتن مشاوره و طرح سوالات مربوط به ماشین آلات از چه طریقی میتوان عمل کرد ؟

1-شرکت صنعت کاران متحد در چه زمینه ای فعالیت میکند ؟


طراحی و ساخت ماشین آلات فرآوری و بسته بندی مواد غذایی خطوط (حبوبات- خشکبار- ادویه جات- سبزیجات تازه و خشک- خرما- قند- چیپس – پفک –پاپ کرن ) و انواع دستگاههای بسته بندی گرانولی- پودری- توزین دار- خشک کن های میوه – قوطی پرکن – کیسه پرکن- و......

2-منظور از دستگاه بسته بندی دو توزین یا چهار توزین چیست؟


دستگاههای بسته بندی توزین دار براساس توزین یا وزن کردن عمل میکنند به این صورت که دارای ترازوهای دیجیتالی هستند که وزن محصول را اندازه گیری کرده و بسته بندی میکنند هرچه تعداد این ترازوها بیشتر باشد سرعت وزن کردن و در نتیجه سرعت بسته بندی بالاتر میرود منظور از دستگاه دو توزین دستگاه بسته بندی با دو ترازو- دستگاه چهار توزین دستگاه بسته بندی با چهار ترازو و... است .

3-تفاوت دستگاه بسته بندی دو توزین و چهار توزین در چیست ؟


تفاوت این دو دستگاه در سرعت عملکرد و سرعت بسته بندی است به این صورت که چهار توزین به دلیل داشتن ترازوی بیشتر سرعت بیشتری در بسته بندی را دارا میباشد .

4-با دستگاه بسته بندی توزین دار چه محصولاتی را میتوان بسته بندی کرد ؟


انواع مواد گرانولی اعم از شکر- نمک-قند- چای- حبوبات- خشکبار- چیپس-پفک- پاپ کرن- و..... وهر ماده ای که به شکل گرانول باشد.

5-دستگاه بسته بندی پودری چه موادی را بسته بندی میکند ؟


انواع مواد پودری- آرد- ادویه جات- پودرهای خوراکی- پودرهای شیمیایی- پودرهای دارویی و کلیه موادی که به شکل پودر و آرد هستند.

6-آیا دستگاه های بسته بندی تمام اتوماتیک هستند؟


بله این دستگاه ها تمام اتوماتیک هستند.

7-برای کار کردن با دستگاههای بسته بندی به چه مواردی نیاز داریم ؟


برای استفاده از این دستگاه ها به کمپرسور هوا- برق سه فاز یا تکفاز- سلفون از نوع opp—ترسبافون- متالایز- صدفی و... نیاز است .

8-چگونه آموزش کار کردن با این دستگاهها رو دریافت کنیم ؟


کلیه مراحل نصب و راه اندازی و آموزش پرسنل توسط تکنسین های شرکت صنعت کاران متحد در محل خریدار انجام میپذیرد .

9-آیا برای کارکردن با این دستگاهها به تخصص خاصی نیاز است ؟


خیر هر کسی با هر سطح تحصیلات میتواند به راحتی با این دستگاهها کار کند.

10-گارانتی و خدمات پس از فروش محصولات به چه نحو است ؟


کلیه دستگاههای ساخت این شرکت دارای 18 ماه گارانتی و 20 سال خدمات پس از فروش میباشد .

11 -آیا دستگاهها تماما ساخت داخل کشور هستند ؟


بله کلیه دستگاههای ساخت کشور ایران میباشدو با استفاده از فن آوری داخل کشور ساخته شده است .

12-آیا به مقوله بسته بندی میتوان بعنوان یک شغل پر درآمد حساب کرد ؟


بله امروزه با پیشرفت جوامع بشری و صنعتی شدن زندگی انسانها نیاز بشر به تهیه غذای سالم و فوری هرچه بیشتر احساس میشود و بحث فرآوری و بسته بندی مواد غذایی یکی از اولویت های هر کشوری به شمار می آید لذا این کار یکی از کارهای مفید با سوددهی بالا میباشد که هر کسی حتی با اندک سرمایه میتواند این کار را شروع کند .

13-آیا شما دستگاههایی دارید که در محیط های کوچک و غیر صنعتی کاربرد داشته باشد ؟


بله این شرکت با استفاده از نیروی متخصص و دانش فنی بالا اقدام به تولید ماشین آلات در ابعاد و سایزهای کوچک با همان کارآیی دستگاههای صنعتی نموده که افراد مختلف با هر شغل و عنوانی میتوانند از این دستگاهها در محیط های خانه- مغازه- کارگاههای کوچک- روستا- پارکینگ منزل و... استفاده کنند .

14-آیا میتوان نمونه دستگاهای تولید شرکت را از نزدیک دید؟


بله شما میتوانید همه روزه از ساعت 8 صبح تا 17 به آدرس کارخانه مراجعه نموده و از نمایشگاه دائمی ما بازدید بعمل آورید.

15-برای گرفتن مشاوره و طرح سوالات مربوط به ماشین آلات از چه طریقی میتوان عمل کرد ؟


شماره های تماس مشاورین و کارشناسان فروش ما 5-44526601-026 ----همراه فروش 09128402270 در خدمتگزاری شما آماده است .