Disable Preloader

دستگاه نوار نقاله دستچین حبوبات SKM-103

در خطوط تولیدی صنایع غذایی با توجه به نیاز مبرم جهت انتقال و جابجایی مواد اولیه در حین تولید ، وجود انتقال دهنده ها از اهمیت فراوانی برخوردار می باشد.

دستگاه نوار نقاله دستچین یکی از مهمترین سیستم های موجود در خط سورت و بسته بندی حبوبات و خشکبار می باشد که در سایز های و حجم های گوناگون بسته به ظرفیت مورد نیاز محصول مورد استفاده قرار می گیرد.

شرکت صنعت کاران متحد به عنوان طراح ، سازنده و صادر کننده ماشین آلات صنایع غذایی و آشامیدنی ، دستگاه نوار نقاله دستچین  را برای حبوبا ت و خشکبار تولید نموده، این دستگاه قابلیت افزایش ظرفیت بدون هیچ گونه محدودیتی را دارا میباشد.

دستگاه نوار نقاله دستچین  شامل نوار انتقال دهنده ی تمام بهداشتی pvc می باشد. این دستگاه از لحاظ کنترل ظرفیت محصول در سرعتهای گوناگون تولید می گردد.

دستگاه نوار نقاله دستچین علاوه بر مکانیزم عملکردی فوق العاده ی خود در انتقال مواد اولیه ، یکی از بهتریم سیستم های کنترلی در خط سورت و بسته بندی حبوبات و خشکبار به شمار می رود.

به این صورت که در خطوطی که نیاز به کنترل چشمی مواد اولیه توسط اپراتورهای انسانی می باشد ، از دستگاه نوار نقاله دستچین استفاده می گردد.

۵- ۴۴۵۲۶۶۰۱ -۰۲۶         ۰۹۱۲۸۴۰۲۲۷۰  

Email:sanatkarancompany@gmail.com

 

دستگاه نوار نقاله دستچین حبوبات SKM-103
ابعاد دستگاه 452*53*150
برق مورد نیاز سه فاز/تک فاز
توان برق مصرفی کیلو وات 1/5
وزن دستگاه 300 کیلو گرم

 

نظرات
ارسال نظر