Disable Preloader

خمیرزن خرما SKM-509

دستگاه خمیر زن خرما یکی از دستگاههای خط فرآوری و بسته بندی خرما ساخت شرکت صنعت کاران متحد طراح ، سازنده و صادر کننده ماشین آلات فرآوری و بسته بندی خرما میباشد.

با توجه به تنوع این محصول و تعداد نخلستانهای بسیاری که در کشور ما موجود است بحث تولید فرآورده های خرما مثل شیره خرما – شکلات خرما – خمیر خرماو …از اهمیت خاصی برخوردار است.

خرمای خمیر شده یا میر خرما برای تهیه  انواع شیرینی جات- شکلات و… استفاده میشود .

اساس کار دستگاه خمیر زن خرما به این شکل است که خرما بعد از وارد شدن به مخزن اصلی توسط لوله ماردونی  تحت فشار قرار گرفته و هسته آن از آن جدا شده و گوشت خرما به شکل خمیری از دستگاه خارج میشود.

جنس مخازن تمام استیل بوده و از لحاظ رعایت موارد بهداشتی مورد تایید میباشد.

بعد از خمیرگیری خرما  خمیر آماده شده برای تهیه انواع خوراکی ها و شیرینی جات بهمراه افزودنیهای مخصوص مثل پسته – نارگیل- وانیل-فندوق – بادام مخلوط شده و در اندازه های مختلف برای ارائه به بازار آماده میشود.

معمولا از این دستگاه در انتهای خط خرما و بعد از مرحله شستشو و خشک کردن استفاده میشود.

عملکرد این دستگاه به صورت تمام اتوماتیک بوده و با برق 380 ولت یا 220 ولت کار میکند. وزن دستگاه حدود 200 کیلو گرم میباشد.

جنس بدنه از آهن با پوشش رنگ الکترو استایک با مقاومت بالا میباشد و مخازن اصلی آن از جنس استنلس استیل است.

این دستگاه در دو مدل بزرگ و کوچک ساخته شده مدل کوچک با ظرفیت 150 کیلو گرم درساعت و مدل بزرگ با ظرفیت 250 کیلو در ساعت قابلیت خمیرگیری از خرما را دارا میباشد.

این دستگاه دارای 18 ماه گارانتی و 20 سال خدمات پس از فروش بوده و کلیه مراحل نصب و راه اندازی و آموزش توسط متخصصین شرکت صنعت کاران متحد صورت میگیرد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در باره دستگاه خمیرزن خرما می توانید با واحد فروش این شرکت تماس حاصل نمایید.

۵- ۴۴۵۲۶۶۰۱ -۰۲۶         ۰۹۱۲۸۴۰۲۲۷۰

Email:sanatkarancompany@gmail.com

 

 

 

نظرات
ارسال نظر