Disable Preloader

اسلایسر سیب زمینی SKM-803

یکی از دستگاههای که در خط چیپس سیب زمینی کاربرد ویژه ای دارد دستگاه اسلایسر سیب زمینی میباشد.

این دستگاه یکی از محصولات تولیدی شرکت صنعت کاران متحد بوده و طراحی و ساخت آن توسط متخصصین این شرکت صورت گرفته است.

این دستگاه برای اسلایس کردن یا ورقه ورقه کردن انواع سیب زمینی میوه جات و.. استفاده میشود دارای یک مخزن اصلی و تیغه های مختلف که میتوان سایز ورقه ورقه کردن را به راحتی تغییر داد.

جنس بدنه این دستگاه تمام استنلس استیل میباشد .

این دستگاه قابل استفاده درخطوط تولید چیپس سیب زمینی  – تولید چیپس میوه– تولید میوه خشک- خط تولید خلال سیب زمینی- میباشد.

این دستگاه تمام اتوماتیک بوده و با ظرفیت 200 کیلو در ساعت میباشد. کلیه مراحل طراحی و ساخت این دستگاه توسط تکنسین متخصص شرکت صنعت کاران متحد  صورت گرفته است و دارای 18 ماه گارانتی و 20 سال خدمات پس از فروش می باشد.

کلیه مراحل نصب و راه اندازی این دستگاه و همچنین آموزش استفاده صحیح از دستگاه توسط این شرکت صورت میگیرد.

این دستگاه در خط تولید چیپس سیب زمینی بعد از دستگاه بلانچر و قبل از دستگاه فرپخت قرار میگیرد.این دستگاه به دو صورت دستی و اتوماتیک  عرضه میشود مدل دستی شباهت زیادی به یک دستگاه چرخ گوشت داشته و دارای چندین تیغه میباشد که هرکدام برای کار خاصی طراحی شدند.

هر کدام از این تیغه ها برای اسلایس کردن- خلالی کردن- پوره کردن و.. استفاده میشود.

کارکرد این دستگاه به این صورت میباشد که سیب زمینی تک تک وارد دستگاه شده و اپراتور با فشار دادن اهرم مخصوص آن را به سمت تیغه ها هدایت میکند و باعث ورقه ورقه شدن سیب زمینی میشود.

اما در مدل اتوماتیک تمامی این کارها توسط خود دستگاه اسلایسر صورت گرفته و اپراتور در این کاردخیل نمیباشد و در نتیجه سرعت اسلایس کردن افزایش می یابد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره دستگاه اسلایسر سیب زمینی می توانید با واحد فروش این شرکت تماس حاصل نمایید.

۵- ۴۴۵۲۶۶۰۱ -۰۲۶         ۰۹۱۲۸۴۰۲۲۷۰

Email:sanatkarancompany@gmail.com

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

نظرات
ارسال نظر