سوالات متداول

سوالات متداول

طراحی و ساخت ماشین آلات فرآوری و بسته بندی مواد غذایی خطوط (حبوبات- خشکبار- ادویه جات- سبزیجات تازه و خشک- خرما- قند- چیپس – پفک –پاپ کرن ) و انواع دستگاههای بسته بندی گرانولی- پودری- توزین دار- خشک کن های میوه – قوطی پرکن – کیسه پرکن- و……

دستگاههای بسته بندی توزین دار براساس توزین یا وزن کردن عمل میکنند به این صورت که دارای ترازوهای دیجیتالی هستند که وزن محصول را اندازه گیری کرده و بسته بندی میکنند هرچه تعداد این ترازوها بیشتر باشد سرعت وزن کردن و در نتیجه سرعت بسته بندی بالاتر میرود منظور از دستگاه دو توزین دستگاه بسته بندی با دو ترازو- دستگاه چهار توزین دستگاه بسته بندی با چهار ترازو و… است .

تفاوت این دو دستگاه در سرعت عملکرد و سرعت بسته بندی است به این صورت که چهار توزین به دلیل داشتن ترازوی بیشتر سرعت بیشتری در بسته بندی را دارا میباشد .

انواع مواد گرانولی اعم از شکر- نمک-قند- چای- حبوبات- خشکبار- چیپس-پفک- پاپ کرن- و….. وهر ماده ای که به شکل گرانول باشد.

انواع مواد پودری- آرد- ادویه جات- پودرهای خوراکی- پودرهای شیمیایی- پودرهای دارویی و کلیه موادی که به شکل پودر و آرد هستند.

بله این دستگاه ها تمام اتوماتیک هستند.

برای استفاده از این دستگاه ها به کمپرسور هوا- برق سه فاز یا تکفاز- سلفون از نوع opp—ترسبافون- متالایز- صدفی و… نیاز است .

کلیه مراحل نصب و راه اندازی و آموزش پرسنل توسط تکنسین های شرکت صنعت کاران متحد در محل خریدار انجام میپذیرد .

خیر هر کسی با هر سطح تحصیلات میتواند به راحتی با این دستگاهها کار کند.

کلیه دستگاههای ساخت این شرکت دارای ۱۸ ماه گارانتی و ۲۰ سال خدمات پس از فروش میباشد .

بله کلیه دستگاههای ساخت کشور ایران میباشدو با استفاده از فن آوری داخل کشور ساخته شده است .

بله امروزه با پیشرفت جوامع بشری و صنعتی شدن زندگی انسانها نیاز بشر به تهیه غذای سالم و فوری هرچه بیشتر احساس میشود و بحث فرآوری و بسته بندی مواد غذایی یکی از اولویت های هر کشوری به شمار می آید لذا این کار یکی از کارهای مفید با سوددهی بالا میباشد که هر کسی حتی با اندک سرمایه میتواند این کار را شروع کند .

بله این شرکت با استفاده از نیروی متخصص و دانش فنی بالا اقدام به تولید ماشین آلات در ابعاد و سایزهای کوچک با همان کارآیی دستگاههای صنعتی نموده که افراد مختلف با هر شغل و عنوانی میتوانند از این دستگاهها در محیط های خانه- مغازه- کارگاههای کوچک- روستا- پارکینگ منزل و… استفاده کنند .

بله شما میتوانید همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۷ به آدرس کارخانه مراجعه نموده و از نمایشگاه دائمی ما بازدید بعمل آورید.

شماره های تماس مشاورین و کارشناسان فروش ما ۵-۴۴۵۲۶۶۰۱-۰۲۶ —-همراه فروش ۰۹۱۲۸۴۰۲۲۷۰ در خدمتگزاری شما آماده است .